اخبار و تازه ها, بلاگ

آگهي دعوت مجمع عمومي عادی سالیانه شرکت سرمایه گذاری گروه صنعتی ملی (سهامي عام)

مجمع عمومي عادی سالیانه شرکت سرمایه گذاری گروه صنعتی ملی (سهامي عام) 29 خردادماه سال جاری برگزار می شود.

به گزارش اداره برند و ارتباطات گروه صنعتی ملی، بدينوسيله ازكليه سهامداران و يا نمايندگان قانوني آنان دعوت بعمل مي آيد در جلسه مجمع عمومي عادی سالیانه شركت كه در ساعت 15 روز شنبه مورخ 29/03/1400 درمحل قانونی شرکت واقع در کیلومتر 18 جاده قدیم کرج اسماعیل آباد گروه صنعتی ملی، برگزار می‌گردد حضور بهم رسانند.
شایان ذکراست باتوجه به ابلاغیه ستاد محترم ملی مبارزه با کرونا و پیرو ابلاغیه شماره 050/440/ب/98 مورخ 26/12/98 مدیریت محترم نظارت بر ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار مبنی بر اینکه ” تا اطلاع ثانوی برگزاری مجامع عمومی شرکتها در شرایطی که حداکثر با حضور 15 سهامدار حقیقی و یا حقوقی تشکیل می شود، امکان پذیر است” با بهره گیری از روشهای الکترونیکی بمنظوررفع مخاطرات ناشی از تجمعات عمومی، از طریق آدرس سایت رسمی گروه صنعتی ملی به آدرس: https://www.mellishoes.ir و پیام رسان اینستاگرام به نشانی:@mellishoesco امکان مشاهده مستقیم جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه به صورت زنده فراهم است. ازکلیه سهامداران محترمی که ازطریق فضای مجازی برگزاری مجمع را دنبال می کنند کمال تشکر را داریم.
دستور جلسه :
1- استماع گزارشات هیات مدیره، حسابرس مستقل و بازرس قانونی به مجمع
2- بررسی و تصویب صورتهای مالی، شامل ترازنامه و صورتحساب سود وزیان برای سال مالی منتهی به 30/12/1399 و اتخاذ تصمیم نسبت به تقسیم سود
3- انتخاب حسابرس مستقل و بازرس قانونی اصلی وعلی البدل برای سال مالی 1400 و تعیین حق الزحمه آنان
4- انتخاب اعضای حقوقی هیات مدیره
5- تعیین پاداش و حق حضور درجلسات اعضای هیات مدیره
6- انتخاب روزنامه کثیرالانتشار
7- سایر مواردی که در صلاحیت مجمع عمومی عادی سالیانه باشد.

هيات مديره شرکت سرمایه گذاری گروه صنعتی ملی
(سهامی عام)

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.