اخبار و تازه ها, بلاگ

اگر کمردرد دارید سراغ این 3 نوع کفش نروید

​اگر  دچار کمر درد هستید در انتخاب کفش دقت بیشتری داشته باشید چرا که برخی کفش ها مشکل کمردرد شما را بیشتر می کنند.

به گزارش  اداره برند و  ارتباطات گروه صنعتی ملی ، تعداد افرادی که در سراسر جهان با  مشکل کمر درد دست و پنجه نرم می کنند ، کم نیست  . متاسفانه کمردرد بسیاری از این افراد مزمن شده است.

اصلا عجیب نیست که کفش پاشنه بلند علت اصلی کمر درد باشد که معمولاً خانم ها بیشتر درگیر آن می شوند. بعضی از مرد ها هم از بوت ها و پوتین های پاشنه  بلند استفاده می کنند که باعث می شود به کمر درد دچار شوند.

اگر قصد دارید کفش پاشنه دار خریداری کنید، پاشنه آن  از حد استاندارد دوسانت و نیم بیشتر نباشد زیرا کفش پاشنه بلند زاویه پای شما را نامتناسب می کند و در نتیجه به مفصل آسیب وارد خواهد شد.

 در عین حال کفش هایی که هیچ پاشنه ای هم ندارند و به اصطلاح کاملا تخت هستند فشار نامناسبی را به مهره های کمر شما  وارد می کنند و به همین دلیل به هیچ عنوان برای شما توصیه نمی شوند.

همانطور که اشاره کردیم، کفش پاشنه بلند و کفش صاف هیچ کدام مناسب  افرادی که با درد مزمن کمر درگیر هستند نیست . کفش صاف باعث می شود پای شما حالت متناسبی نداشته باشد و فشار زیادی که به آن وارد می شود، به کمر هم آسیب وارد خواهد کرد.

پوشیدن دمپایی مخصوصاً دمپایی‌های لاانگشتی  نیز به خاطر سطح صاف و جنس بیش از حد سبکی که دارند،  از پا و ستون فقرات شما محافظت نمی کنند و  قوس پای تان را حفظ نمی کنند در نتیجه کمردردتان تشدید میشود.

کفش های با پاشنه استاندارد و مناسب ارگونومی بدن خود را از شعب کفش ملی سراسر کشور بخواهید یا با مراجعه به فروشگاه آنلاین کفش ملی به نشانی mellishoes.ir  آن ها را سفارش داده و به آسانی درب منزل تحویل بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.