بلاگ

بازدید سفیر و رییس اتاق بازرگانی ایران در ارمنستان از غرفه کفش ملی

بدخشان ظهوری  و یاریجانیان  از غرفه کفش ملی در نمایشگاه ایران -ارمنستان بازدید کردند.

به گزارش اداره برند و ارتباطات گروه صنعتی ملی ، در پی حضور کفش ملی در نمایشگاه ایران– ارمنستان، عباس بدخشان ظهوری و هرویک یاریجانیان از غرفه کفش ملی بازدید کردند .

نمایشگاه ایران-ارمنستان که باحضور جمع قابل توجهی از تجار و برخی مدیران صنایع کشور ارمنستان و مدیرعامل نمایشگاه جمهوری اسلامی ایران  در ایروان افتتاح شد با استقبال گسترده شهروندان و تجار ارمنی و همچنین ایرانیان ساکن ارمنستان  به کار خود ادامه داد.

محوریت این نمایشگاه نحوه فعالیت برندها، تولیدات داخل و صنایع برای حضور در بازار ارمنستان، اوراسیا و نفوذ در بازار روسیه بود.

بدخشان ظهوری، سفیرایران در ارمنستان با حضور در غرفه کفش ملی و استقبال از تنوع و کیفیت محصولات کفش ملی، خواستار همکاری متقابل و ارتباط کفش ملی با تاجرین  ارمنی برای  گسترش صادرات شد و از کفش ملی به عنوان یک نماد ملی و برندی که از گذشته تا به حال همواره یادآور خاطرات و همراه مردم بوده است نام برد.

احمدی راد، مدیرفروش کفش ملی در این باره  گفت: استقبال از نمایشگاه ایران -ارمنستان  و به ویژه غرفه کفش ملی قابل توجه و نوید بخش بود، بسیاری از بازدید کنندگان خواستار حضور کفش ملی در ارمنستان با افتتاح نمایندگی و یا صادارت عمده به این کشور .

وی همچنین تاکید کرد: در حاشیه نمایشگاه پیشنهادات قابل تاملی هم به کفش ملی  شد که اکنون در حال ارزیابی و برنامه ریزی برای  به نتیجه رساندن آنها هستیم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.