اخبار و تازه ها, بلاگ

با هر رنگ کفش زنانه چه لباسی بپوشیم؟

 کفش زنانه در بازار از تنوع رنگی بسیار زیادی برخوردار می باشد و اینکه اگر شما اصول ست کردن لباس و کفش را بدانید مطمئنا استایل شیک تری خواهید داشت.

به گزارش اداره برند و ارتباطات گروه صنعتی ملی،  هماهنگ کردن لباس معمولا در بین افراد از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و معمولا خانم ها علاقمند هستند که همیشه لباس هایشان با رنگ کفش هایشان هماهنگی و هارمونی زیبایی داشته باشد.

در این  نوشتار چگونگی ست کردن رنگ کفش هایتان را با رنگ لباستان را به شما ارائه می دهیم.

کفش مشکی:

این رنگ محدودیت چندانی ندارد و شما می توانید کفش مشکی را با شلوار همرنگ آن که معمولا شلوار جین است بپوشید. برای استایل مجلسی هم می توانید از لباس های طیف آبی و یا طیف نارنجی و قرمز و زرد استفاده کنید.

کفش قرمز:

قرمز رنگی چشمگیر و جلب توجه کننده است و برای متعادل کردن استایل با کفش قرمز می توانید از لباس با رنگ های خنثی و تیره مثل مشکی و سرمه ای و یا برای استایل مجلسی جذاب تر می توانید از رنگ های مشابه و نزدیک قرمز مثل صورتی و نارنجی استفاده کنید.

کفش نارنجی:

نارنجی رنگ مقابل آبی در چرخه رنگ است و هماهنگی زیبایی با شلوارهای جین آبی به وجود می آورد. اگر نارنجی را به عنوان کفش مجلسی می پوشید از لباسهايى با رنگ های هم خانواده مثل قرمز و زرشکی و یا طیف زرد و قهوه ای استفاده کنید.

کفش زرد:

این رنگ کفش زنانه بیشترین میزان چشمگیری و جلب توجه را در میان رنگ ها دارد و توصیه می شود از این کفش در استایل خیابانی خود استفاده نکنید اما در استایل مجلسی می توانید از رنگ های متضاد آن مثل سرمه ای و آبی و بنفش و یا رنگ های هم خانواده مثل قرمز و سبز و نارنجی استفاده کنید.

کفش سبز:

کفش سبز را می توانید با شلوار مشکی به عنوان بخشی از استایل خیابانی و راحتی خود بپوشید. اگر از کفش مجلسی سبز استفاده می کنید از لباسهايى با رنگ های نزدیک به آن مثل طیف های مختلف سبز، زرد و یا طیف های متضاد آن مثل نارنجی یا بنفش استفاده کنید.

کفش آبی تیره:

این رنگ محدودیت چندانی ندارد و شما می توانید کفش آبی پر رنگ را با شلوار همرنگ آن که معمولا شلوار جین است بپوشید. برای استایل مجلسی هم می توانید از لباس های طیف آبی و یا طیف نارنجی و قرمز و زرد استفاده کنید.

کفش بنفش:

کفش بنفش یا ارغوانی هماهنگی خوبی با شلوار مشکی دارد. در تیپ های مجلسی می توانید این کفش را با لباس هایی از طیف هم خانواده مثل صورتی و بنفش بپوشید.

کفش طوسی:

با هر رنگ لباس چه کفش مناسبی ست کنیم؟! این کفش را در خیابان می توانید با همه رنگ های خنثی از جمله مشکی و طوسی بپوشید. در استایل مجلسی طیف های صورتی و سفید و سرمه ای و آبی زیبایی خاصی در کنار کفش طوسی به وجود می آورند.

کفش صورتی:

کفش صورتی را با شلوار طوسی جین بپوشید و به عنوان تیپ خیابانی به کار ببرید. رنگ صورتی در استایل مجلسی محدودیت چندانی ندارد چون یک رنگ مونث و ظریف است اما در کنار خانواده سبز جذابیت خوبی برای لباس های مجلسی دارد.

یک اشتباه در ست کردن کفش با لباس:

به جنس کفش و لباستان هم توجه کنید. اگر همه چیز درست شبیه به هم باشند، ممکن است به نظر برسد، از یک تکه پارچه‌ی بزرگ یک بخش را برای لباس بریده‌اید و بخش دیگری را رویه‌ی کفش خودتان کرده‌اید.

پس اگر جنس رویه‌ی کفش و لباستان دقیقا مشابه است، بهتر است رنگ‌ها عینا مشابه نباشند. کفش را کمی تیره‌تر یا روشن‌تر از رنگ لباستان انتخاب کنید.

این تفاوت را می‌توانید در جنس کفش و لباس هم ایجاد کنید. مثلا یک پیراهن مجلسی ساتن را با یک جفت کفش مخمل هم رنگ ست کنید یا دامن جین را با کفش تخت چرم بپوشید.

 مناسب ترین نوع کفش ها  زا می توانید  از شعب کفش ملی سراسر کشور بخواهید یا با مراجعه به سایت کفش ملی به نشانی mellishoes.ir آن را آنلاین سفارش دهید ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.