اخبار و تازه ها, بلاگ

دومین فروشگاه اوت‌لت کفش ملی راه اندازی شد

مدیر فروش کفش ملی خبر داد: در راستای تسهیل خدمات رسانی به مشتریان کفش ملی دومین فروشگاه اوت‌لت کفش ملی راه اندازی شد .

به گزارش اداره برند و ارتباطات گروه صنعتی ملی،احمد احمدی راد، مدیر فروش شرکت کفش ملی  با بیان اینکه فروشگاه‌های اوت‌لت کفش ملی با هدف ارائه هرچه سریعتر خدمات به مشتریان کفش ملی با قیمت مناسب‌تر آغاز به‌کار کرده‌اند، گفت : اولین شعبه  این فروشگاه‌ها در محله گلوبندک تهران قرار دارد، اما این فروشگاه به تنهایی پاسخگوی تقاضای مشتریان ما نبود.

فروشگاه امام زاده حسن کفش ملی دومین اوت‌لت کفش ملی

وی با اشاره به مطالعات صورت گرفته برای انتخاب و معرفی دومین فروشگاه اوت‌لت کفش ملی گفت: با جمع بندی نظر کارشناسان، فروشگاه امام زاده حسن کفش ملی در خیابان امین الملک تهران به دلیل  حضور در محله‌ای پرتردد و متراژ و نقشه‌ی مناسب فروشگاه ، همچنین نوع انبار آن به عنوان دومین فروشگاه  اوت‌لت کفش ملی آغاز به‌کار کرد.

مدیرفروش شرکت کفش ملی در ادامه گفت: از اولین روز بهمن ماه که این فروشگاه افتتاح شد فروش آن به طور میانگین 6تا 7 برابر افزایش داشته است و این موضوع به روشنی بیانگر رضایت مشتریان از حضور چنین فروشگاه‌هایی است .

 

افتتاح سومین فروشگاه اوت‌لت کفش ملی در هفته آینده

احمدی‌راد همچنین خبر داد: استقبال بسیار خوب مشتریان کفش ملی از فروشگاه‌های اوت‌لت  و لزوم در دسترس بودن کفش‌هایی با قیمت پایین‌تر در مناطق مختلف شهر باعث شد تا افزایش تعداد این فروشگاه‌ها با سرعت و جدیت بیشتری در دستور کار قرار گیرد لذا  مفتخرم همین‌جا اعلام کنم  سومین فروشگاه اوت‌لت کفش ملی نیز در هفته آینده، در یکی دیگر از محله‌های بسیار پرتردد تهران افتتاح خواهد شد.

وی  با تاکید بر اینکه راه‌اندازی فروشگاه‌های اوت‌لت به شهر تهران محدود نخواهند شد گفت: به زودی در شهرهای دیگری به جز پایتخت  نیز شاهد افتتاح این فروشگاه‌ها‌ خواهیم بود.

1 دیدگاه در “دومین فروشگاه اوت‌لت کفش ملی راه اندازی شد

  1. حسین برمکی گفت:

    باسلام خدمت صاحبان کفش ملی یه زمانی بهترین کفش‌های روز دنیا را تولید می کردید وبه کشورهای اروپا وافریقاوکشورهای آسیایی میانه صادر می شد اگر من بجای شما بودم از بهترین طراحان کفشای اسپرت وغیره استفاده می کردم یا شاید از نمونه های روز کپی برداری ماهرانه انجام می دادم مثلا 40 سال پیش یک از بهترین کفش هاتون مدل اسپورتکس بودوخیلی ها ازش استفاده می کردن اولاً هم با کیفیت بود وهم سخت جان بود پس به روز وبا کیفیت و وام بیشتر باشه این شعار ماست پس ب پیش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.