اخبار و تازه ها, بلاگ

دیدار با خانواده شهید رزمجومین از شهدای هفتم تیر وعضو هیات مدیره گروه صنعتی ملی

در آستانه هفتم تیر ماه ، مدیرعامل گروه صنعتی ملی با خانواده شهید رزمجومین از شهدای حزب جمهوری اسلامی و عضو هیات مدیره گروه صنعتی ملی در سالهای 59 و 60 دیدار کرد.

به گزارش اداره برند و ارتباطات گروه صنعتی ملی، در آستانه هفتم تیر ماه علیرضا نصیری، مدیرعامل گروه صنعتی ملی با خانواده شهید مهندس توحید رزمجومین در منزل آن شهید  دیدار کرد.

در این دیدار که فرمانده پایگاه بسیج شهدای کفش ملی و مدیر برند و ارتباطات گروه صنعتی ملی نیز حضور داشتند، علیرضا نصیری ضمن تشکر از خانواده رزمجومین بابت  مهمان‌نوازی خوب آنها، گفت: ما مدیون همه شهدا هستیم و به ویژه چنین شهیدی برای مجموعه گروه صنعتی ملی مایه خیر و برکت است  و  بسیار خرسندیم که امروز در جمع خانواده این شهید بزرگوار هستم.
وی همچنین  تاکید کرد: ایمان دارم که معنویت حضور در منزل چنین شهید والامقامی  در زندگی ما نیز ساری و جاری خواهد شد .

مجتبی رزمجومین برادر شهید مهندس، در این دیدار با بیان اینکه تماس از طرف گروه صنعتی ملی ما را به سال‌های پیش از شهادت برادرم برد، گفت: در یکی دو سال ابتدایی شهادت توحید، ارتباط مختصری با مجموعه گروه صنعتی ملی وجود داشت اما پس از آن در این سال‌ها با اینکه برادرم عضو هیات مدیره گروه صنعتی ملی بود هیچ کس از این مجموعه سراغی از خانواده شهید نگرفته بود.
وی درباره عملکرد برادرش در گروه صنعتی ملی گفت: در سال‌های ابتدایی انقلاب بودجه خاصی برای اداره گروه نبود و برادرم توانست با پیگیری های متعدد، بودجه‌ای برای کفش ملی فراهم آورد تا دوباره چرخ کارخانه بچرخد.

همسر شهید رزمجومین نیز در این دیدار  با بیان اینکه  تماس از طرف گروه صنعتی ملی برایم بسیار ارزشمند بود گفت: شهید مهندس رزمجومین بسیار به کار علاقه داشت و حتی پیشنهاد استانداری را  به این دلیل که ترجیح می داد در کارخانه و میان کارگران باشد رد کرد.
وی با اشاره به اینکه  خانوده اش هر دعوت و دیداری را اجابت نمی کنند گفت: در این سال‌ها من و فرزندانم تنها دیدار با امام راحل و ملاقات با رهبر انقلاب را پذیرفته‌ایم و دیگر در برنامه  خاصی  نبوده‌ایم اما حضور مهمانانی از گروه صنعتی ملی دقیقا به دلیل آنکه علاقه شهید را به کارش می دانستیم برای ما ارزشمند بود.

گفتنی است  علاوه بر شهید مهندس توحید رزمجومین، برادر و برادرزاده این شهید بزرگوار  نیز به فیض عظیم شهادت نائل آمده اند و برادر دیگر این خانواده هم از جانبازان دفاع مقدس است.
شهید توحید رزمجومین  متولد دهم دی ماه 1330، با مدتها سابقه مبارزاتی بر علیه رژیم پهلوی و تحمل 6 ماه زندان، پس از پیروزی انقلاب به عضویت حزب جمهوری اسلامی درآمد و با مدرک مهندسی مکانیک، در سال 59 عضو هیات مدیره گروه صنعتی ملی شد و در هفتم تیر ماه 1360 در انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی  نامش در زمره شهدا جاودانه شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.