اخبار و تازه ها, بلاگ

پیشنهادهایی برای بلندقد دیده شدن آقایان

علاقه به بلند قد دیده شدن در اغلب آقایان باعث می‌شود که آنها در انتخاب نوع پوشش خود به این موضوع توجه کنند.

به گزارش اداره برند و ارتباطات گروه صنعتی ملی، راه‌کارهای ساده‌ای هست که به آقایان کمک می‌کند تا بلندقدتر به نظر برسند.

* استفاده از کفش‌های رسمی پاشنه بلند
وقتی سخنرانی یا نشستی دارید یا باید در مراسمی حضور یابید که می‌خواهید کمی بلندتر از همیشه به نظر برسید، کفش‌های رسمی به مراتب بهتر هستند. علاوه بر این، بهتر است از کفش‌های رسمی با نوک تیز انتخاب کنید. نوک تیز کفش، جلوه‌ی لازم را به قدتان می‌دهد البته این موضوع تا حد زیادی به خواست و سلیقه شما هم بستگی دارد و اگر علاقه ای به این کفش ها ندارید به خاطر قد استایل و سلیقه خود را تغیر ندهید. کفش رسمی با پاشنه‌ی ۳٫۵ تا ۵ سانتی‌متر می‌تواند قدتان را بالافاصله افزایش دهد.

* کفش با پاشنه نامرئی بپوشید
اغلب آقایان دوست ندارند پاشنه کفش آنها به چشم بیاید ، ترفند دیگر کفش مردانه برای بلندتر دیده شدن شما، استفاده از کفش های الویتور یا پاشنه نامرئی است. کفش‌های الویتور به ویژه آقایانی است قد کوتاه تری دارند، اما کفش پاشنه نامرئی چیست؟ همان‌طور که از اسم این کفش مردانه پیداست، این کفش‌ها به طوری طراحی شده‌اند تا قدتان را ۶ تا ۱۲ سانتی‌متر بیشتر افزایش دهند و فقط افراد صاحب کفش می‌توانند بفهمند که این چند سانتی‌متر چه اندازه می‌تواند برای آن‌ها شگفت‌انگیز باشد!
زیره‌ این کفش غالباً به شیوه‌ی خاصی لایه‌ریزی شده تا به شما کمک ‌کند بلندتر به نظر برسید. علاوه بر این، پاشنه‌ی بسیار ظریفی هم دارد که جلب توجه نمی کند. این نوع کفش زمانی مناسب است که بخواهید قدتان را افزایش دهید بدون این‌که تدارک خاصی برای آن ببینید.
یکی دیگر از مزایای مهم پوشیدن کفش الویتور این است که به شما کمک می‌کند تا ژست و حالت مناسب بدن‌تان را حفظ کنید. در هر صورت ژست و حالت صاف و مناسب بدن‌تان، شما را بلندتر نشان می‌دهد. چون بسیاری از آقایان کمی خمیده می‌ایستند. این ترفند از بهترین ترفندهای کفش است که شما را بلندتر نشان می‌دهد.
* بالابر یا کفی در کفش تان قرار دهید
شماری از افراد هستند که نسبت به قدشان اعتماد به نفس کافی را ندارند و هنگام تعامل اجتماعی با قد متوسط‌شان راحت نیستند. احتمالاً دور و برتان را دوستان قد بلند احاطه کرده اند و شما احساس می‌کنید کوتاه تر هستید. با استفاده از بلایر یا لیفتر می توانید این مشکل را هم تا حد قابل قبولی حل کنید . بالابر یا کفی‌هایی در بازار وجود دارد که به شما کمک می‌کند تا چند سانتی‌متر قدتان را افزایش دهید.
با این روش حتی نیاز نیست یک جفت کفش جدید یا به اصطلاح کفش پاشنه نامرئی بخرید! این کفی، کفش فعلی شما را از داخل شیب‌دار می‌کند. لایه‌ ضخیمی درون کفی هست که هر کفش‌تان را به یک کفش الویتور تبدیل می‌کند. این ترفند بسیار جالب است.
البته اگر خواهان استفاده از این کفش ها هستید به یاد داشته باشید هنگام خرید کفشی را انتخاب کنید که کمی فضای اضافی در ناحیه‌ی مچ پا داشته باشد، به طوری که وقتی از کفی استفاده می‌کنید مچ پایتان به خاطر بیرون ماندن از کفش ناراحت باشد.

*کفش با آنتی شوک انتخاب کنید

پوشیدن لباس‌های رسمی در هر محیطی مطلوب نیست، در برخی از رویدادها یا ایام کار و زندگی می‌خواهید راحت باشید پس کفش‌های معمولی و غالباً کفش‌های اسپورت و پیاده روی را ترجیح می‌دهید. خوشبختانه می توانید هم کفش راحت و سبک داشته باشید و قدتان را افزایش دهد کفش‌هایی وجود دارند که کاملاً از داخل کفی می‌خورند و می توانند شما بلندتر کند.

لایه‌ی ضخیم کفی و گلچه کفش مزایای بسیاری دارد. اول این‌که کمک می‌کند تا قدتان افزایش دهید. دوم، بهترین سطح راحتی را برای پاهایتان فراهم می‌کند. هر روز از چنین سطحی از راحتی همراه با بالاترین میزان افزایش قد لذت می‌برید. سوم این‌که، کفی ضربه‌گیر به کمرتان کمک می‌کند تا با ژست و حالتی درست صاف بایستید. همچنین این کفش ها امتیاز ویژه شیک بودن را هم دارند!اگر حتی کمی شیفته‌ی مد هستید، احتمال این‌که عاشق این کفش شوید زیاد است!

*کفش های ساق کوتاه گزینه مناسب برای مردان قد کوتاه
در میان بسیاری از ترفندهای کفش که شما را بلندتر نشان می‌دهد، این مورد یکی از ظریف‌ترین و در عین حال مهم‌ترین ترفندهاست. آقایان در بسیاری مواقع سراغ کفش‌هایی می‌روند که ساق بلند هستند. برای افراد قد بلند مشکلی نیست اما اگر شما فرد قد کوتاهی هستید و کفش ساق بلند می‌پوشید، این کفش فضای بیشتری از پای شما را پنهان می‌کند که باعث می‌شود کوتاه‌تر دیده شوید. این جاست که می توانید از چشم بندی و خطای دید استفاده کنید و بلندتر دیده شوید!
انواع متنوعی از کفش‌های مردانه در بازار وجود دارند اما همه کفش ها شما را بلندتر نشان نمی دهند؛ کفش ملی می تواند انتخاب های بسیار خوبی در این زمینه پیش روی شما قرار دهد.
برای تهیه آنها کافی است به یکی از شعب کفش ملی سراسر کشور مراجعه کنید یا از طریق فروشگاه آنلاین کفش ملی به نشانی mellishoes.ir کفش مورد نظر خود را سفارش دهید و آن را به آسانی درب منزل تحویل بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.