اخبار و تازه ها, بلاگ

رییس دانشگاه آزاد:حضور برند استخوان‌دار کفش ملی در نمایشگاه عصر امید مبارک است

طهرانچی گفت: حضور برند استخوان‌داری مانند کفش ملی در نمایشگاهی با محوریت ایده‌های نوین بسیار مبارک است.

محمد مهدی طهرانچی، رییس دانشگاه آزاد اسلامی در گفتگو با خبرنگار گروه صنعتی ملی با بیان اینکه موضوع کفش و چرم یکی از موضوعاتی است که در دانش امروز با جدیت به آن پرداخته می شود، گفت: کشور ما قابلیت بالایی در صنعت کفش و سنت‌های خاص آن دارد که می‌توان نگاهی نو به آن داشت .

رییس دانشگاه آزاد اسلامی همچنین با اشاره به اهمیت برندسازی گفت: کنار زدن رقبا و گسترش بازار، امروزه تنها با زبان صنعت میسر نیست و نیازمند استفاده از ابزارهای نوین برای حرف‌زدن و برقراری ارتباط با دنیاست، خوشحالیم که کفش ملی با آن ذهنیت خوبی که مردم از آن دارند به این سمت حرکت کرده است .

طهرانچی همچنین گفت: این که می بینیم  شرکت با اصالت و دیرپایی چون کفش ملی در نمایشگاه رویداد ملی عصر امید خود را در پیوند با شرکت‌های دانش‌بنیان تعریف می‌کند نوید‌بخش نگاه تازه‌ای در این شرکت است و در یک کلام می توان گفت حضور کفش ملی در نمایشگاه رویداد ملی گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی بسیار مبارک است.

* عناوین پژوهشی  متعددی برای فتح باب همکاری کفش ملی و دانشگاه آزاد وجود دارد

طهرانچی با تاکید بر اینکه دانشگاه آزاد در بیش از 600 عنوان پژوهشی ورود کرده است گفت: برای فتح باب همکاری کفش ملی و دانشگاه  آزاد عناوین متعدد پژوهشی وجود دارد و ما می توانیم درحوزه‌های مختلف کارهای خیلی خوبی با هم انجام دهیم.

*ده سال است با کفش مجلسی ملی به  مراسم های خاص می‌روم

رییس دانشگاه آزاد با اشاره به کیفیت بسیار خوب محصولات کفش ملی گفت:  کفشی مجلسی از فروشگاه کفش ملی تهیه کرده‌ام و ده سال است که در مراسم‌های خاص مانند  ازدواج و … از همین کفش استفاده می کنم .

گفتنی است نمایشگاه رویداد ملی عصر امید دانشگاه آزاد اسلامی با رویکرد ایده‌های استارتاپی و  پژوهشی  از 8 تا 11 خرداد در مصلی بزرگ تهران برگزار می شود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.