اخبار و تازه ها, بلاگ

زنجیره تامین کفش ملی تضمین مالی شد

در راستای تقویت تولید داخل و ایجاد ثبات در صنعت کفش و شبکه تامین کفش، شرکت کفش ملی اقدام به تضمین مالی زنجیره تامین خود از طریق استقرار پلتفرم سککوک بین کفش ملی، تامین کنندگان و صنایع وابسته نمود.
به گزارش اداره برند و ارتباطات گروه صنعتی ملی،  علیرضا نصیری مدیرعامل گروه صنعتی ملی خبر داد: با اجرایی سازی استقرار پلتفرم تأمین مالی بین زنجیره تأمین کفش ملی و صنایع وابسته، نخستین تراکنش عملیاتی تأمین مالی زنجیره تأمین کفش محقق شد.
در راستای تحقق شعار سال با عنوان تولید، پشتیبانی‌ها، مانع زدایی‌ها، شرکت کفش ملی به عنوان بزرگترین شبکه عرضه کفش و انواع پاییوش، با استفاده از تجربه و سابقه ارزشمند خود به شناخت عمیق و دقیق زنجیره تأمین کفش ملی و بنگاه‌های مختلفی که در این صنعت زنجیره کفش را شکل می¬د‌هند پرداخته است. با نگاه به‌ روز مدیران شرکت در بهره‌گیری از ابزارهای نوین تأمین مالی در سطح دنیا، شرکت کفش ملی موفق شد، به یکی از پیشتازان بهره گیری از ابزارهای نوین تأمین مالی زنجیره تأمین در صنعت کفش کشور تبدیل گردد.
برای اجرای این طرح شرکت کفش ملی با همراهی بانک ملی ایران و پلتفرم سککوک علاوه بر کاهش هزینه تأمین مالی، این قابلیت را برای تأمین کنندگان خود ایجاد نموده که بتوانند از اعتبار ایجاد شده در مسیر تسویه تعهدات در زنجیره بهره ببرند. بدین-ترتیب همزمان با مدیریت جریان مالی در طول زنجیره به بهبود سرمایه در گردش در کل زنجیره کمک شایانی خواهد شد و با کاهش هزینه‌های مالی، انجام معاملات برای کل شرکت‌های زنجیره تأمین، مقرون به صرفه‌تر خواهد بود. با راه اندازی این سامانه، بستری به منظور توسعه ظرفیت های تولید در صنعت کفش کشور فراهم خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.