اخبار و تازه ها, بلاگ

شلوار پارچه‌ای زنانه را هم می‌توان با نیم‌بوت پوشید؟

پاییز است و فصل جذاب پوشیدن نیم‌بوت های زیبا، اما شاید شما هم از دسته کسانی باشید که در هماهنگ کردن نیم بوت با استایل خود تردید دارید.
به گزارش اداره برند و ارتباطات گروه صنعتی ملی، پیش از این درباره اصول ست کردن نیم‌بوت‌ها با شلوار جین زنانه پرداختیم اما برخلاف تصور برخی نیم‌بوتها به‌آسانی با شلوار پارچه‌ای زنانه نیز ست می شوند فقط در این استایل نکاتی وجود دارد که توجه به آنها ضروری است .
بنابراین به جای اینکه در پوشیدن نیم‌بوتها تنها خود را با شلوار جین محدود کنید این نوشتار را از دست ندهید.

هر مدل نیم بوت با شلوار پارچه‌ای ست است، فقط به خاطر داشته باشید نیم بوت پاشنه دار هم با شلوار تنگ و هم شلوار گشاد همانگ است، ولی نیم بوت تخت تنها با شلوار تنگ قابل ست شدن است.

در انتخاب شلوار پارچه‌ای نهایت سلیقه را به خرج دهید، پوشیدن شلوار ساده مشکی کار سختی نیست! سعی کنید به دنبال رنگ‌ها و الگوهای متفاوت باشید. شلوار پارچه‌ای تنگ با زمینه طوسی و چهارخانه‌های ریز مشکی، با مانتو کِتی و پالتو، ظاهری بی‌نهایت جذاب به شما می‌دهد. این استایل را حتماً با نیم‌بوت پاشنه پهن بپوشید.

هیچ وقت به این موضوع فکر نکنید که شلوار پارچه‌ای باید بر روی نیم بوت بیافتد، بلکه قد شلوار باید به اندازه‌ای انتخاب شود که با ساق نیم بوت کمی فاصله داشته باشد.
نیم‌بوت‌های زیبای زنانه را از شعب کفش ملی سراسر کشور بخواهید یا با مراجعه به فروشگاه آنلاین کفش ملی به نشانی mellishoes.ir آنها را آنلاین انتخاب کرده و سفارش دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.