اخبار و تازه ها, بلاگ

فوت های زرگری در هماهنگ کردن کفش و کمربند مردانه

ست كردن كفش و كمربند مردانه  نیازمند سلیقه و رعایت نکات ریزی است که شما را در استایل شیک و مردانه جذاب کمک می‌کند. رعایت نحوه‌ صحیح ست کفش و کمربند مردانه تیپ و استایلتان را به مرحله‌ بالایی از شیک‌پوشی می‌رساند.
به گزارش اداره برند و ارتباطات گروه صنعتی ملی، همه‌تقریبا با اکسسوری‌های مردانه آشنا هستند؛ به خصوص کمربند و کفش که عضو اصلی هر استایل مردانه هستند و فرقی ندارد که تیپ شما اسپرت یا مجلسی باشد، در هر حال شما این دو اکسسوری را استفاده می‌کنید. یک جنتلمن خوش‌پوش علاوه بر توجهی که به لباس و استایلش دارد این را هم می‌داند که باید در جزئیات استایلش دقت کند و بهترین‌ها را برای تکمیل استایلش استفاده کند و این کار انجام نمی‌شود مگر با انتخاب دقیق و مناسب ست اکسسوری‌هایی مثل کفش و کمربند مردانه. پس در ادامه‌‌ی این مطلب با ما باشید تا بدانیم ست كردن كفش و كمربند نیاز به چه مهارت‌هایی دارد و راه درست ست کردن اکسسوری مردانه چیست؟
*چرا ست كردن كفش و كمربند برای آقایان مهم است؟
برای آقایان شیک‌پوش مرتب بودن و زیبایی لباس و استایل‌شان بسیار مهم است. آن‌ها علاوه بر توجهی که به انتخاب لباس و شلوار یا کت و شلوار مردانه دارند، این نکته را هم می‌دانند که این اکسسوری‌های مردانه هستند که مانند تیر خلاص می‌مانند و باعث می‌شوند استایل مردانه جانی تازه بگیرد. گاهی هرچقدر هم که به لباس و مدل آن توجه کنید باز هم استایل‌تان به دل‌تان نمی‌شیند و انگار چیزی کم دارد. هرموقع این احساس را پیدا کردید بدانید مشکل کار استفاده‌ی نادرست از اکسسوری هاست . حتی اگر به همه‌ی اکسسوری‌های مردانه علاقه ندارید یا آن را وقت تلف کردن می‌دانید از ست کردن کمربند و کفش مردانه غافل نشوید. چراکه این دو اکسسوری هم کاربرد بالایی دارند و هم ست کردن مناسب آن‌ها تاثیر فوق‌العاده‌ای روی استایلتان خواهد گذاشت.
*آیتم های مهم برای ست کفش و کمربند
كفش و كمربند ست مردانه ویژگی‌های ظاهری کلی دارند مثل جنس آن‌ها و رنگ و تزئیناتشان همچون سگگ یا طرح روی آن‌ها. اگر لوکس ترین و بهترین برندهای کمربند مردانه را هم ببندید اما درست با استایل شما ست نشود، فایده ای ندارد! بنابراین در ست‌کردن کفش و کمربند باید همه‌ی این آیتم‌ها را در نظر بگیریم و یا بر اساس یکی از این موارد جلو برویم تا نتیجه‌ی دلخواهمان را بگیریم. اولین و مهم‌ترین آیتم رنگ است؛ چراکه بر اساس روانشناسی رنگ‌ها می‌دانیم که تاثیری که رنگ در مخاطب می‌گذارد غیر قابل چشم‌پوشی است. از طرف دیگر چه ویژگی‌ای بیشتر از رنگ به چشم می‌آید؟

*ست کردن کفش و کمربند بر اساس رنگ
انتخاب رنگ کمربند مردانه برای ست کردن بسیار مهم است؛ معمولا کفش و کمربند مردانه در رنگ‌های قهوه‌ای، مشکی، شرابی یا همان زرشکی تیره و سرمه‌ای تولید می‌شود و یا رنگ‌های دیگر که تونالیته‌ی همین رنگ‌های اصلی است مثل آبی یا کرم و عسلی و … . برای مثال در ست کفش و کمربند قهوه ای مردانه می‌توانید یکی از آن‌ها را تیره‌تر یا روشن‌تر در نظر بگیرید. مثلا اگر کفشتان کرم یا عسلی است می‌توانید از کمربندی با رنگ قهوه‌ای تیره هم استفاده کنید.

ست کفش مشکی مردانه: در ست کفش مشکی مطمئن‌ترین کمربندی که زیبایی استایلتان را می‌تواند تضمین کند رنگ مشکی است.

ست کفش شرابی یا زرشکی مردانه: تنها کمربندی که با آن هماهنگی دارد همان رنگ شرابی است و بس!
ست کفش قهوه‌ای مردانه: همانطور که اشاره کردیم اگر رنگ کفش‌تان قهوه‌ای است می‌توانید در خرید ست کفش و کمربند مردانه به دنبال کمربند‌هایی باشید که در تونالیته‌ی رنگ قهوه ای یعنی از کرم و عسلی گرفته تا قهوه ای سوخته باشند.
ست کفش سرمه ای مردانه: برای ست مناسب کفش سرمه‌ای حتما سعی کنید کمربندی همرنگ با کفشتان انتخاب کنید و نهایتا یک تا دو درجه کمرنگ‌تر یا پررنگ‌تر باشد.
ست کفش خاکستری: بسیاری از آقایان از رنگ‌های خنثی مثل خاکستری و طوسی لذت می‌برند. این آقایان خوش‌پوش می‌توانند برای ست کفش و کمربندشان از کمربند‌هایی با رنگ خاکستری، قهوه‌ای تیره یا مشکی استفاده کنند.

ست کفش طرح‌دار یا چند رنگ: اگر این مدل کفش را برای به پا کردن انتخاب کرده‌اید، پس حتما استایل اسپرت دارید. خبر خوش برای شما این است که در استایل اسپرت دست‌تان بازتر است و می‌توانید از کمربند‌های پارچه‌ای اسپرت که در همه‌ی رنگ‌ها تولید می‌شوند استفاده کنید و همرنگ با کفش‌تان انتخاب کنید و یا اگر کفش‌تان چند رنگ است یکی از رنگ‌هایش که در استایل‌تان پررنگ‌تر و پر استفاده‌تر است را در نظر گرفته و کمربندی با همان رنگ ببندید.
ست کفش سفید: در کفش‌های اسپرت و کتانی مردانه، رنگ سفید جزو رنگ‌های پرطرفدار است. برای ست کفش و کمربند سفید می‌توانید رنگ پیراهن و تی‌شرت یا شلوارتان را برای رنگ کمربند مردانه انتخاب کنید؛ چراکه رنگ سفید برای ست کمربند با کفش سفید اصلا جذابیت ندارد و بیش از حد است یا أصلا قید کمربند را بزنید !

*ست کردن کفش و کمربند بر اساس جنس و بافت
این روش ست کردن کفش و کمربند مردانه، کمی ریسکی و سلیقه‌ای است؛ پس حواستان را جمع کنید!

اگر کفش‌تان چرمی است که کار شما راحت است. سعی کنید حتما از کمربند چرمی استفاده کنید.
در ست کردن کفش و کمربند جیر هم به همین منوال می‌توانید پیش بروید و یک ست زیبای کفش و کمربند جیری داشته باشید. برای مثال در یک استایل مجلسی مردانه با کفش چرم مشکی چیزی بهتر از کمربند چرم مشکی جوابگو نیست و یا اگر کفش مجلسی براق قهوه‌ای به پا کرده‌اید تنها گزینه‌ی شما یک کمربند چرم قهوه‌ای است.
برای کفش‌های پارچه‌ای و اسپرت می‌توانید از کمربند‌های جیر یا پارچه‌ای و بافت‌دار استفاده کنید و استایل اسپرتتان را تکمیل کنید.

*ست کردن بر اساس سگک و تزیینات کفش و کمربند
بسیاری از آقایان در دقت به جزئیات خوب نیستند، اما این مشکل را هم می‌توان حل کرد. کافی است به رنگ سگک کمربندتان بیشتر توجه کنید! برای ست کردن کفش و کمربند سگک‌دار مردانه می‌توانید رنگ سگک کمربندتان را با سگک کفش مجلسی مردانه ست کنید،البته اگر تزییناتی داشته باشد و یا بهتر از آن با بند ساعت ست کنید. برای مثال اگر سگک کمربندتان استیل یا نقره‌ای است ساعتی به دست کنید که بند استیل دارد و یا اگر بند ساعت یا دستبندتان طلایی است آن را حتما با کمربندی ست کنید که سگک طلایی داشته باشد. اگر به ساعت‌های اسپرت و با بند‌های پارچه‌ای و چرمی علاقه دارید بهترین کار ست کردن رنگ کفش و کمربندتان با صفحه یا بند ساعت‌تان است. تصور کنید که یک کفش و کمربند قهوه‌ای روشن با یک ساعت بند چرمی قهوه‌ای رنگ چقدر جذاب و شیک می‌شود.
به شما این مژده‌ را می دهیم که کفش ملی علاوه بر کفش های جذاب مردانه در رنگ ها و استایل های مختلف، کمربندهای مرغوبی نیز دارد که برای تهیه آنها کافی است به یکی از شعب کفش ملی سراسر کشور مراجعه کنید یا از طریف فروشگاه آنلاین کفش ملی به نشانی mellishoes.ir آنها را سفارش دهید و به آسانی درب منزل تحویل بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.