اخبار و تازه ها, بلاگ

قانون های طلایی برای خانم‌های عاشق کفش پاشنه بلند

همواره توصیه کارشناسان این بوده است که استفاده از کفش پاشنه بلند باید حداقلی باشد اما قوانین طلایی وجود دارد که استفاده از کفش پاشنه بلند را برای شما آسانتر می کند.

به گزارش اداره برند و ارتباطات گروه صنعتی ملی،  همه خانمها ممکن است به دلایل متعدد تمایل به استفاده از کفش پاشنه بلند داشته باشند با رعایت چند قانون طلایی می توان هم به زیبایی استفاده از این کفش ها افزود و عوارض استفاده از آنها را به حداقل رساند.

حتما برایتان پیش آمده است که موقع راه رفتن با کفش پاشنه بلند پایتان پیچ بخورد یا بعد از چند دقیقه راه رفتن پا درد بگیرید یا اینکه ساق پایتان تیر بکشد، این اتفاق به این دلیل است که راه رفتن با کفش پاشنه بلند اصول خاصی داره که باید رعایتشان کنید. البته به این نکته توجه داشته باشید که پوشیدن کفش پاشنه بلند برای مدت طولانی اصلا مناسب نیست و باعث گرفتگی پا، آسیب های مفصلی، آسیب به ستون فقرات، زانو درد، خار پاشنه، واریس و … می شود..
اگر شما هم جزء کسانی هستید که دوست دارید هر از گاهی کفش پاشنه بلند بپوشید اما ترفندهای راه رفتن با این کفش ها را بلد نیستید در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.
پاشنه باید قبل از پنجه روی زمین قرار بگیرد
اولین قانون طلایی راه رفتن با کفش پاشنه بلند اینه که پاشنه باید قبل از پنجه روی زمین قرار بگیرد. در این صورت نه تنها راه رفتن آسان تر میشود، بلکه زیباتر هم هست. وقتی کفش پاشنه بلند می پوشید قدم ها را کوتاه بردارید بنابراین موقعی که با کفش پاشنه بلند راه میروید هر قدم نسبت به کفش معمولی کوتاه تر است.

هر پا جلوی پای دیگر قرار گیرد . برای تمرین این روش میتوانید روی یک خط مستقیم راه بروید.

قانون بالا و پایین رفتن از پله با کفش پاشنه بلند
وقتی با کفش پاشنه بلند از پله بالا میروید، سعی کنید پاشنه را روی پله قرار ندهید و تنها با کمک پنجه و کف پا بالا بروید چون ممکن است سطح پله به قدر کافی عریض نباشد و تعادل شما بهم بخورد اما هنگام پایین رفتن از پله با کفش پاشنه بلند برخلاف سطح زمین، پاشنه و پنجه را همزمان روی هر پله بگذارید تا تعادل شما حفظ شود.

کفش هایی با پاشنه های پهن انتخاب کنید
اگر کفش پاشنه بلند دوست دارید کفش‌هایی را انتخاب کنید که پاشنه پهن تری دارند. با این مدل کفش‌ها بهتر میتوانید تعادلتان را در حین راه رفتن حفظ کنید. چون هر چه پاشنه کفش نازک‌تر باشد، راه رفتن با آن سخت‌تر میشود و فشار بیشتری به پا وارد می‌شود.

راه رفتن با کفش پاشنه بلند روی چمن
راه رفتن با کفش پاشنه بلند روی چمن روش خاص خودش را دارد؛ روی چمن باید وزن بدن را روی پنجه پا بیندازید و روی پاشنه ها فشار وارد نکنید در غیر این صورت پاشنه کفش در چمن فرو می رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.