اخبار و تازه ها, بلاگ

مجمع عمومی سالیانه شرکت مدیریت و توسعه ملی برگزار شد

با حضور اکثریت صاحبان سهام و اعضای هیات رییسه، جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت مدیریت توسعه ملی برگزار شد.
به گزارش اداره برند و ارتباطات گروه صنعتی ملی،‌ مجمع عمومی سالیانه شرکت مدیریت توسعه ملی با حضور محمد حسین پیرانیان، نماینده شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا برگزار شد.
علیرضا نصیری، مدیرعامل گروه صنعتی ملی به عنوان رییس، شهره احمدپور، مدیر مالی گروه صنعتی ملی، سید محمد محسنی‌راد، عضو هیات مدیره گروه صنعتی ملی به عنوان ناظرین مجمع وعباسعلی رویین‌تن، مدیرعامل شرکت مدیریت و توسعه ملی به عنوان منشی حضور داشتند .
پس از استماع گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی شرکت، گزارش عملکرد مدیریت و توسعه ملی به استحضار هیات رییسه و حاضران در نشست رسید.
*افزایش در آمد 70 درصدی مدیریت و توسعه ملی
عباس علایی، رییس هیات مدیره شرکت مدیریت توسعه ملی در بیان عملکرد این شرکت اعلام کرد: با وجود مهمان ناخوانده و نامیمون کرونا در سال 99 که بسیاری از مشاغل را تحت تاثیر قرار داد توانستیم افزایش درآمدی حدود 70 درصد را در مقایسه با سال مالی گذشته برای شرکت مدیریت توسعه محقق کنیم.
وی همچنین به برداشتن گام‌های مهمی در این شرکت برای مشارکت در سرمایه گذاری پروژه های تولید محور اشاره کرد و چشم انداز و برنامه های مدیریت و توسعه ملی را برای سال 1400 با محوریت تولید و افزایش درآمد و صادرات تبیین کرد.
در پایان مجمع، روزنامه اطلاعات را به عنوان روزنامه کثیرالنتشار این شرکت معرفی و از زحمات مدیرعامل، هیات مدیره و اعضای این شرکت قدردانی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.