اخبار و تازه ها, بلاگ

مجمع عمومی سالیانه شرکت مدیریت و توسعه ملی برگزار شد

با حضور اکثریت صاحبان سهام و اعضای هیات رییسه، جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت مدیریت توسعه ملی برگزار شد.

به گزارش اداره برند و ارتباطات گروه صنعتی ملی،‌ مجمع عمومی سالیانه شرکت مدیریت توسعه ملی در حضور محمد حسین پیرانیان، نماینده شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا برگزار شد.

علیرضا نصیری، مدیرعامل گروه صنعتی ملی به عنوان رییس، شهره احمدپور، مدیر مالی گروه صنعتی ملی، سید محمد محسنی‌راد، عضو هیات مدیره گروه صنعتی ملی به عنوان ناظرین مجمع وعباس رویین‌تن، مدیرعامل شرکت مدیریت و توسعه ملی  به عنوان منشی حضور داشتند .

پس از استماع گزارش حسابرس و بازرس قانونی شرکت، گزارش عملکرد مدیریت و توسعه ملی به استحضار هیات رییسه و حاضران در نشست رسید.

*افزایش در آمد 70 درصدی مدیریت و توسعه ملی

علیرضا علایی عضو هیات مدیره شرکت مدیریت توسعه ملی در بیان گزارش عملکرد این مجموعه اعلام کرد:  با وجود مهمان ناخوانده و نامیمون کرونا در سال 99 که بسیاری از مشاغل را تحت تاثیر قرار داد توانستیم افزایش درآمد 70 درصدی را در مقایسه با سال مالی منتهی به اسفند 98 برای شرکت مدیریت توسعه محقق کنیم.

وی همچنین به برداشتن گام‌های مهمی در این شرکت برای  ایجاد خطوط تولیدی و مشارکت در سرمایه گذاری پروژه های تولید محور اشاره کرد و چشم انداز و برنامه های  مدیریت و توسعه ملی را برای سال 1400 با محوریت تولید و افزایش درآمد و صادرات تببین کرد. ش

در پایان این مجمع، ترازنامه یکپارچه سازی حسابرس ها در شرکت های زیرمجموعه هلدینگ آتیه صبا برای شرکت مدیریت توسعه ملی نیز به تصویب رسید و روزنامه اطلاعات به عنوان روزنامه رسمی این شرکت معرفی شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.