اخبار و تازه ها, بلاگ

وزیر اسبق آموزش و پرورش: رابطه کفش ملی و دانشگاه آزاد می تواند الگویی برای سایر بنگاه‌های اقتصادی شود

معاون آموزش‌های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: مسیری که دانشگاه آزاد و کفش ملی در ایجاد رابطه با یکدیگر آغاز کرده‌اند می‌تواند به الگویی برای سایر بنگاه‌های اقتصادی تبدیل شود.

به گزارش اداره برند و ارتباطات گروه صنعتی ملی، سید محمد بطحایی، معاون آموزش عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی در بازدید از غرفه کفش ملی در نمایشگاه رویداد ملی عصر امید با تاکید بر اینکه به نتیجه رسیدن تعامل کفش ملی و دانشگاه آزاد به نفع هر دو طرف است گفت: اگر ما به عنوان دانشگاه آزاد مسیری را که با کفش ملی در پیش گرفته‌ایم با کمترین نقص پشت سر بگذاریم می‌توانیم سراغ سایر بنگاه‌ها برویم و بگوییم از این شیوه الگو برداری کنید.

تبریز هم علاقمند به تقویت تعامل با کفش ملی است

وزیر اسبق آموزش و پرورش با ابراز خرسندی از ارتباط خوب کفش ملی و صنعت چرم تبریز گفت: خبر دارم آنها هم تمایل دارند این تعامل با کفش ملی تقویت شود.

بطحایی با انتقاد از کاغذبازی‌های دست و پا گیر در پیشبرد مذاکرات و کارهای سازنده گفت: هم ما در دانشگاه آزاد و هم کفش ملی به عنوان یک شرکت با موانع بروکراتیک مواجه است و هر چقدر بتوانیم از این بروکراسی ها کم کنیم حرکت‌مان برای تحقق برنامه‌ها  شتاب بیشتری خواهد گرفت.

ارتباط کفش ملی با دانشگاه نشان می دهد که اتفاقات خوبی در کفش ملی در حال شکل گیری است

بطحایی با تشکر از حرکت کفش ملی به سمت دانش‌های نوین و دانشگاهی گفت: میان هم سن و سالان من کفش ملی برند تام و تمام کشور بوده است و همیشه برایم این سوال وجود داشت که چرا این شرکت بازار خود را در اختیار رقبای خارجی گذاشت؟؛ امروز خوشبختانه از دور شاهد هستم که اتفاقات خوبی در کفش ملی در حال شکل گیری است.

وی با اشاره به اینکه عدم تعامل صنعت و دانشگاه ایرادی دوطرفه است گفت: همانگونه که ممکن است برخی محیط‌های دانشگاهی فقط خود را ببینند و کاری به محیط بیرون نداشته باشند کفش ملی هم در گذشته کاری با محیط‌های دانشگاهی نداشت اما اکنون ارتباط کفش ملی با مجموعه دانشگاهی نشان می‌دهد این نشان پرسابقه می‌خواهد با دنیای بیرون از خود ارتباط بگیرد.

برای بیشتر ایرانیان کفش کوه فقط کیکرز ملی بود

 معاون آموزش‌های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه خاطرات فراوانی از کفش ملی دارد، گفت: خاطره خوش دوران کودکی من با بوت های کیکرز کفش ملی شکل گرفته است و زمانی کفش کوه فقط کیکرز ملی بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.