اخبار و تازه ها, بلاگ

پیام مدیرعامل گروه صنعتی ملی به مناسبت آغاز سال 1401

مرادپور در پیامی، آغاز سال 1401  و شروع قرن جدید را به مردم ایران و خانواده گروه صنعتی ملی تبریک گفت.

به گزارش اداره برند و ارتباطات گروه صنعتی ملی ، ذبیح مرادپور، مدیرعامل گروه صنعتی ملی در پیامی نوروز و آغاز سال 1401 را تبریک گفت و با اشاره به نام‌گذاری سال جدید از سوی رهبر فرزانه انقلاب به عنوان «تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین» از تلاش مضاعف این مجموعه برای تحقق شعار سال خبر داد.

متن کامل پیام مرادپور به این شرح است:

یَا مُقَلِّـبَ الْقُلُـوبِ وَ الْأَبْـصَارِ‌
یَا مُـدَبِّـرَ اللَّیْـلِ وَ النَّـهَارِ
یَا مُحَــوِّلَ الْحَـوْلِ وَ الْأَحْـوَالِ
حَـوِّلْ حَالَنَــا إِلَی أَحْسَـنِ الْحَـالِ
نوروز؛ روز نو، اول بهار، اول رویش و جوشش طبیعت و اول شروع زیباییها در عالم طبیعت است. این را برای خودتان هم اول بالندگی و جوشش و اول بروز زیبایی ها قرار دهید و برای خودتان «روز نو» کنید. “مقام معظم رهبری”
عید نوروز و فـرا رسـیــدن سـال و قرن جدید و ایام با شکوه بهار را خدمت تمامی همکاران و خانواده بزرگ و ارجمند گروه صنعتی ملی و مشتریان گرامی کفش ملی صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.
سالی و قرنی سپری گشت و زمین و زمان را نو سده ای دیگر آمده است، اکنون ما و شما در آغاز قرنی تازه ایستاده ایم تا نه تنها برای یک سال، که با نگاهی بلندنظرانه‌ دهه‌ها را برای این خانواده بزرگ بسازیم و از خود بپرسیم که چه رسالتی برای نام زیبای ایران و نشان دیرین ملی بر دوش داریم؟!
گروه صنعتی ملی سال 1400 را با فراز و فرودهای فراوان سپری کرد، سایه پاندمی کرونا بر کسب و کارها و مشکلات اقتصادی کشور و مواجهه با آن‌ها نیازمند تدابیر ویژه ای بود و دغدغه‌ها و چالش‌هایی را موجب شد که خوشبختانه با تمهیدات اندیشیده شده و همراهی و همدلی همکاران محترم، بخش قابل توجهی از آن پشت سر گذاشته شد.
ضمن عرض خدا قوت و آرزوی سال و سده‌ای نیکو برای همکاران گروه صنعتی ملی، اینجانب در آستان الهی سر بر سجده شکر می گذارم و از همت‌های بلند، نیت‌های خیرخواهانه، دست‌های پرتوان و قلب¬های مهربان شما تقدیر و تشکر نموده و از درگاه خداوند متعال بهروزی و توفیق روز افزون برای خانواده بزرگ و متعهد گروه صنعتی ملی و سربلندی و سرافرازی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مسألت می‌نمایم.
با افتخار اعلام می‌کنم که این نام و نشان 65 ساله با همت و تلاش یکایک شما نوبهاری دیگر را آغاز نموده و مسیری تازه را خواهد پیمود؛ مسیری که در آن اعتلای نام و نشان ملی محقق خواهد شد.
در سالی که توسط مقام معظم رهبری به نام «تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین» نام گذاری شده است به کمک شما همکاران پر تلاش و با انگیزه گروه صنعتی ملی تلاش خواهیم کرد که با همیاری و هم دلی و اتکا به خداوند متعال بتوانیم در تحقق بهترین چشم اندازها بکوشیم؛ ان شاءالله.

با آرزوی سالی پر خیر و برکت
ذبیح مرادپور
مدیرعامل گروه صنعتی ملی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.