اخبار و تازه ها, بلاگ

پیام نوروزی مدیرعامل گروه صنعتی ملی

نصیری در پیامی فرا رسیدن سال ۱۴۰۰ را تبریک گفت.

به گزارش اداره برند و ارتباطات گروه صنعتی ملی، متن پیام علیرضا نصیری، مدیرعامل  گروه صنعتی ملی به شرح ذیل است :

یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار / یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال

“جهان از باد نوروزی جوان شد      زهی زیبا که این ساعت جهان شد”

رسیدن نوروز همواره نویدی از تغییرو تازه شدن با خود داشته است، بهار آوای بی توقف پویایی زندگانی است و آمدنش پیام سبز طراوت دارد.

سال 99 با همه فراز و فرودهایش برای ما سال تکاپو و پیشرفت بود، سال گام برداشتن در مسیری سخت که به مدد شما همکاران گرانقدرم رفته رفته هموار خواهد شد و چشم انداز روشنی پیش رویمان قرار خواهد گرفت.

خدا را شاکر و سپاسگزارم  که پس از سپری شدن سال 99، مفتخرانه اعلام کنم  قدم به قدم به همراهی همکارانم در گروه صنعتی ملی، هر فصل را بهاری گذراندیم.

در ابتدایی‌ترین روزهای سال افتتاح فروشگاه آنلاین کفش ملی نویدی بود بر  گشایش راهی نوین پیش روی گروه صنعتی ملی، توسعه نمایندگی‌های کفش ملی نیز مجالی شد تا فاصله ها را با هم‌وطنان عزیزمان کمتر کنیم.

استفاده از سامانه‌ی جغرافیایی GIS  برای مدیریت فروشگاه‌ها نیز برنامه‌ای نوین بر سر راه ماست. هرچند  نام گروه صنعتی ملی با تصویر محبوب فیلش گره خورده اما این مجموعه خانواده ای است که کفش ملی یکی از فرزندان تنومند و برومند آن است و ملی بازار نیز چشم‌انداز نویی برای قرن تازه و فتح بازارهایی جدید است .

در مسیر بازگشت به اقتدار ملی لازم است تا با افتخار اعلام کنم که باوجود تعطیلی طولانی بسیاری از فروشگاه‌ها به سبب محدودیت‌های اعلام شده از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا، علیرغم دستیابی به اهداف مالی پیش بینی‌ شده در ابتدای سال، فراتر از آن قرار گرفتیم و وضعیت اقتصادی شرکت بطور ملموسی بهبود یافت.

سالی که گذشت همتی جانانه داشتیم  و فرسنگ ها طی طریق نمودیم اما  این بار نوروزی آمده که تقویم ها شماره صفر را در معرض نمایش قرار می دهند تا شاید یادمان بیاورند با استفاده از دهه‌ها تجربه همچنان خود را در نقطه صفر فرض کنیم.  همچنان هزاران راه نرفته در پیش است، خشت ها باید روی خشت بگذاریم تا این بنا دوباره رنگ آبادی بگیرد و نام زیبای ملی  باز هم در بازارهای داخلی و بیرون از مرزها طنین‌انداز شود.

در این مسیر دست شما عزیزان را به گرمی فشرده و برای همکارانم در خانواده گروه صنعتی ملی در سال جدید، آرزوی توفیق روز افزون دارم. باشد که در 1400 خورشیدی، کوشا تر، پویاتر و خستگی ناپذیرتر از گذشته دوشادوش یکدیگر برای رسیدن به سرمنزل مقصود تلاش کنیم.

می دانیم و می دانید که همچنان این خانواده بزرگ به ایده‌ها و سخت‌کوشی شما نیاز دارد .

ماه‌های پیش رو، عرصه اندیشه های  نو برای نام زیبای ملی است.

یکهزار و چهارصدمین سال خورشیدی مبارک.

علیرضا نصیری

مدیرعامل گروه صنعتی ملی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.