اخبار و تازه ها, بلاگ

 چرا استفاده از کفش با کیفیت برای خانم ها ضروری‌تر است ؟

خانم‌ها  عمدتا در هنگام خرید بیشتر به ظاهر و زیبایی کفش توجه می‌کنند نه کیفیت آن غافل از آنکه آنها به دلیل سیستم استخوان‌بندی خود باید توجه بیشتری به کیفیت کفش‌های خریداری شده داشته باشند.

به گزارش اداره برند و ارتباطات گروه صنعتی ملی،  کفش‌های زنانه در مدل‌های فوق العاده متنوعی تولید می‌شوند. این کفش‌ها با ظاهر جذابشان زنان را به داشتن آنها ترغیب می کنند اما بی توجهی به کیفیت کفش در زنان به شکل جدی سلامت آنان را تهدید خواهد کرد.

تولید یک طرح از کفش‌های زنانه، صندل‌ها، دمپایی‌ها یا بوت‌ها، فرایندی پیچیده است و این خود حاصل تلاش صدها نفر متخصص مد، طراح و متخصص فنی و کارشناس است.

این پروسه با یک تحقیق جامع از سهم بازار، رده سنی، انتخاب درست مواد سازنده، انتخاب چرم ها و رنگ ها، ارتفاع زیره ها و پاشنه ها شروع می شود تا به محصول با کیفیت نهایی برسد. یک جفت کفش با کیفیت نه تنها لازم است طرح قابل قبولی داشته باشد، بلکه باید راحت باشد.

بر اساس ادعاهای آماری، با اینکه کیف‌ها، لباس ها و کفش های زنانه مختلف برای زنان از طبقات گوناگون قابل خرید هستند، اما زنان هنوز هم تلاش می کنند تا کفش‌های با کیفیت برندهای معتبر را خریداری کنند اما حقیقت چیز دیگری است و متاسفانه به رغم اطلاعات خوبی که درباره تاثیر کیفیت کفش وجود دارد بسیاری از خانم‌ها هم چنان کفش‌های بی کیفیت  را می خرند و متوجه نمی‌شوند که در عمل هم پول  خود را دور ریخته اند و کمد خود را با محصولات ته مانده انبارها پر  کرده اند و هم باید هزینه های بسیار بیشتری را برای درمان خود در نظر بگیرند.

اغلب خانم ها می دانند کفش‌های استاندارد بسیار بادوام تر و راحت تر از نمونه های تقلبی شان هستند؛ همچنین کفش بی کفیت عامل مشکلاتی مانند قارچ پا و مشکلات اسکلتی و کمردرد و …می شود.

هر چند کفش بی کیفیت و غیر استاندارد هم به سلامت زنان و هم سلامت مردان آسیب می زند اما زنان به دلیل بارداری و احتمال بیشتر پوکی استخوان و  …. بیشتر در معرض آسیب های ناشی از کفش بی کیفیت قرار می گیرند ، ضمن اینکه نوع کفش‌های غیر استاندارد زنانه ظاهر آسیب زننده تری دارند؛ به عنوان مثال کفش‌های نوک تیز یا کفش‌هایی با پاشنه  غیر استاندرد بیشتر در محصولات زنانه نمود دارند و از این جهت به رغم حساسیت بیشتر اسکلتی زنان کفش‌های غیر استاندارد بیشتری نیز برای آنها تولید می شود و این موضوع لزوم توجه به استفاده از یک برند مطمئن و با کیفیت را در محصولات زنانه دوچندان نمایان می کند.

کفش ملی با بیش از 60 سال سابقه در صنعت کفش ایران و سختگیرانه ترین استانداردها در کنترل کیفیت کفش بهترین پیشنهاد برای حفظ سلامت  بانوان است.

برای تهیه کفش‌های زنانه استاندارد می‌توانید به هر یک از فروشگاه های کفش ملی سراسر کشور مراجعه کنید یا با مراجعه به فروشگاه آنلاین کفش ملی به نشانی mellishoes.ir  کفش مورد نظر خود را سفارش داده و به آسانی درب منزل تحویل بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.