اخبار و تازه ها, بلاگ

چه کفشی برای  پوشیدن با شلوار گشاد مناسب است؟

به‌ویژه با گرمتر شدن هوا  تمایل برای پوشیدن شلوارهای گشاد و آزاد بیشتر هم می‌شود اما در انتخاب شلوار گشاد اصلی ترین مشکل انتخاب کفش مناسب با این شلوارهاست.

به گزارش اداره برند و ارتباطات گروه صنعتی ملی، انتخاب شلوار گشاد مورد علاقه بسیاری از افراد است اما به دلیل آنکه تصور می شود هماهنگ کردن  کفش با این شلوارها سخت باشد برخی عطای پوشیدن شلوار گشاد را به لقایش می بخشند ، اما باور کنید  انتخاب کفش با شلوار گشاد فقط کمی اعتماد به نفس و خلاقیت می خواهد …اگر اهل تیپ‌های غیررسمی هستید، معطل نکنید و با شلور گشاد خود، کتونی بپوشید، حتی کفش‌های پیاده روی ساده هم با این شلوارها جذاب خواهند شد …. کفش ملی در این زمینه پیشنهادهای خوبی برای شما دارد که می توانید آنها را از فروشگاه آنلاین ما به نشانیmellishoes.ir  سفارش دهید.

 در مورد خانم‌ها  هنگامی که نوبت به کمی حرفه‌ای و شیک‌تر بودن می‌شود، کفش‌های پاشنه بلند به ترین انتخاب با این شلوارهاست …در فصل هایی که کمی هوا سردتر است نیم‌بوت ‌هم گزینه جالبی است،  شما همچنین می‌توانید شلوار گشاد را با صندل‌های پاشنه بلند جلو باز بپوشید.

خانم‌های ریز اندام چگونه باید شلوار گشاد بپوشند؟

بسیاری از خانم‌های ریزاندام تصورمی کنند اگر شلوار گشاد بپوشند قد کوتاه‌تر به نظر می رسند و به همین دلیل از پوشیدن شلوار گشاد واهمه دارند  اما این تفکر خیلی از واقعیت دور است؛ تمام کاری که شما به عنوان خانمی ریز اندام باید انجام دهید، دنبال کردن مراحل زیر برای پوشیدن شلوار گشاد است.

  1. 1. شلوار گشاد فاق بلند انتخاب کنید تا شما را قد بلندتر نشان دهد.
  2. 2. هر زمانی که شلوار گشاد می‌پوشید، کفش پاشنه بلند را انتخاب کنید.
  3. 3. مدل‌های متفاوتی از شلوار گشاد وجود دارد، آن مدلی را انتخاب کنید که زیاد گشاد نیست تا از کوتاه به نظر رسیدن قد خود جلوگیری کنید.
  4. 4. شلوار گشاد خود را با بلوز، پلیور یا تی‌شرتی بپوشید که کمی تنگ است و از پوشیدن لباس‌های گشاد و بلند با این شلوارها خودداری کنید.
  5. 5. هنگامی که شلوار گشاد می‌پوشید، بهترین ظاهر برای شما استایلی یک رنگ است که همه لباس‌ها رنگ‌های نزدیک یه یکدیگر داشته باشند.

برای آقایان هم همچنان شلوارهایی که خیلی گشاد نباشند حتی برای تیپ‌های رسمی می توانند مورد استفاده قرار گیرند و برای استایل های غیر رسمی و کژوال هم می توانید به راحتی یک کفش کتانی را در انواع رنگها با این نوع شلوار هماهنگ کنید.

کفش ملی هم برای خانم ها و هم برای آقایانی که تمایل به پوشیدن شلوار گشاد دارند محصولات خوبی دارد که می توانید آنها را در فروشگاه های کفش ملی سراسر کشور بیابید و یا با مراجعه به فروشگاه آنلاین کفش ملی به نشانی mellishoes.ir آن را به راحتی درب منزل تحویل بگیرید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.