اخبار و تازه ها, بلاگ

چگونه با اطمینان از یک فروشگاه آنلاین کفش مناسب بخریم؟

کفش از محصولاتی است که خرید آنلاین آن بدون اطمینان از شرایط مناسب خرید به هیچ عنوان توصیه نمی شود.

به گزارش اداره برند و ارتباطات گروه صنعتی ملی، با توجه به تغییر سبک زندگی و به وجود آمدن شرایطی که تمایل مشتری به خرید غیر حضوری افزایش پیدا کرده است، راه‌های بسیار ساده ای نیز وجود دارد که با به کار بستن آنها می توان مطمئن‌ترین و لذت‌بخش ترین انتخاب را در خرید آنلاین کفش داشت.
در سبک خرید آنلاین کفش شما در حالی‌که روی کاناپه یا تخت‌خواب خود هستید می توانید هم‌زمان در یک فروشگاه خوب کفش نیز گشت و گذار جانانه ای داشته باشید و در نهایت محصول مورد نظرتان را درب منزل تحویل بگیرید.

جستجو کنید تا مطمئن شوید که فروشگاه آنلاین قانونی است !

در خرید آنلاین کفش به دنبال فروشگاه‌های آنلاین برندهای معتبر باشید. برای یافتن کفش با بالاترین کیفیت، بهتر است سراغ فروشگاه‌ها یا وب‌سایت‌های رسمی برندهایی که می‌شناسید و به آنها اعتماد دارید، بروید. سراغ وب‌سایت‌های رسمی برندها و فروشگاه‌های شناخته شده بروید که به خدمات و محصولات آنها اعتماد دارید.
به عنوان نمونه فروشگاه آنلاین کفش ملی به نشانی MELLISHOES.IR فروشگاه آنلاین رسمی شرکت کفش ملی با سابقه بیش از 60 سال است . از این جنبه می توانید مطمئن باشید که کفش خریداری شده از این فروشگاه ، محصول مورد تایید این برند است.

فروشگاهی با خرید آسان را انتخاب کنید

مشوق‌هایی که فروشگاه‌های معتبر برای خرید آنلاین به شما می دهند موید مشتری مداری آنهاست، گاهی یک فروشگاه آنلاین عددی را به عنوان مبلغ فروش کفش ثبت کرده است اما در نهایت با در نظر گرفتن شرایط ارسال و قوانین دیگر رقم نهایی آن کالا بالاتر مبلغ مورد نظر شما خواهد بود.
فروشگاه آنلاین کفش ملی برای هر مبلغی که شما از آن خرید کنید امکان ارسال رایگان را فراهم آورده است که از این نظر در میان فروشگاه‌های آنلاین بی نظیر است.

سایتی را انتخاب کنید که تصاویر و اطلاعات کاملی درباره محصول به شما می دهد

هر چقدر اطلاعاتی که فروشگاه آنلاین درباره محصولات خود ارائه می دهد بیشتر باشد، امکان خرید آگاهانه تری به مشتری می‌دهد، بالابودن کیفیت تصاویر هر چند ممکن است کمی باعث کندی سایت شود اما در عوض واقعی ترین دید را به شما از کفش می دهد، حتما سایتی را انتخاب کنید که علاوه بر بالابودن کیفیت تصاویر ، تعداد مناسبی تصویر از زوایای مختلف برای هر کفش داشته باشد تا شما نحوه دوخت، رنگ ، جلوه رویه و نوع زیره را به خوبی مشاهده کنید.
اطلاعات جامعی که از جنس کفش به شما داده می شود نیز بسیار با اهمیت است، به عنوان نمونه فروشگاه آنلاین کفش ملی برای نخستین بار در کشور شناسنامه کامل کفش را در فروش آنلاین ارائه می کند و این موضوع سبب شده مشتری نه تنها از جنس زیره و رویه و کفی و گلچه کفش مطلع شود بلکه محدوده استاندارد هر کدام از آنها را نیز بداند.

به راهنمای سایز فروشگاه آنلاین دقت کنید
اندازه و سایز در هر برند ممکن است متفاوت باشد، بنابراین اگر اندازه خود را در یک برند می‌دانید، فرصت خوبی است تا سبک‌های دیگر آن را امتحان کنید. این امر به ویژه در خرید کفش با سبک و سیاق مشابه نیز صدق می‌کند.
سایت‌هایی که راهنمای انتخاب سایز دارند در این زمینه می توانند کمک بسیار خوبی برای شما باشند.

نظرات مخاطبان را بخوانید

گاهی یک کفش حتی اگر کاملا استاندارد و با کیفیت عالی تولید شده باشد مناسب نوع استفاده ای که شما برای آن در نظر دارید نیست .
در این زمینه مراجعه به نظرات مخاطبان می تواند کمک‌کننده باشد.
سعی کنید خودتان نیز در هر خرید نظرتان را درباره محصول خریداری شده ارائه دهید تا از این نظر نیز مشتری‌های دیگر دید بهتری در انتخاب خود داشته باشند.

قوانین مرجوعی فروشگاه آنلاین باید به نفع خریدار باشد!

به دلایل مختلفی ممکن است کفشی که شما خریداری می کنید دقیقا مورد خواست و پسند شما نباشد، پس در خرید اینترنتی حتما فروشگاهی را انتخاب کنید که سهل‌گیرانه‌ترین قوانین را در مرجوع کفش داشته باشد .
معتبر بودن سایت اینجا نیز به کمک شما می آید ، چرا که برخی از فروشگاه‌های اینترنتی مدعی بازگشت بدون قید و شرط کالا هستند اما در عمل چنانچه شما تصمیم به مرجوع کردن کفش خود بگیرید به هیچ عنوان پاسخگو نخواهند بود و گاهی تمام مشتری‌مداری آنها تا قبل از دریافت وجه از شماست و پس از آن مسوولیتی را نسبت به خرید شما نمی‌پذیرند.

برخی فروشگاه‌های آنلاین به شما این امکان را می‌دهند که به صورت رایگان کالا را بازگردانید، این در حالی است که به عنوان قوانین بازگشت ممکن است خدمات مناسب دیگری نیز داشته باشند. به دنبال فروشگاه جامعی باشید که هم مطمئن باشد و هم قوانین بازگشت کالای بهتری دارد . به عنوان مثال با خرید از فروشگاه آنلاین کفش ملی شما می توانید پس از تحویل کفش چنانچه به هر دلیل از خرید خود راضی نبودید آن را به آسانی و بدون پرداخت کوچکترین هزینه ای تا 48 ساعت مرجوع کنید.

گارانتی را فراموش نکنید

علاوه بر موضوع ضمانت بازگشت کالا که در صورت عدم رضایت اولیه باید در فروشگاه آنلاین در نظر گرفته شده باشد ، داشتن گارانتی و ضمانت مناسب برای امکان تعویض کفش خریداری شده درصورت بروز هر گونه خرابی احتمالی می تواند بسیار اطمینان بخش باشد؛ چرا که برخی فروشگاه‌های آنلاین حتی اگر قوانین سختگیرانه‌ای برای مرجوع ندارند اما پس از استفاده نیز تعهدی درباره مشکلات احتمالی ارائه نمی دهند.
فروشگاه آنلاین کفش ملی علاوه بر ایجاد امکان بازگشت اولیه آسان ، تا سه ماه نیز به طور کامل محصول خود را گارانتی می کند تا چنانچه رویه یا زیره آن خراب شد و یا اشکالی در اتصال رویه و زیره به وجود آمد آن کفش را در اسرع وقت برای شما تعویض کند.

فروشگاه آنلاینی انتخاب کنید که در دنیای واقعی نیز وجود داشته باشد!

اگر از مبدا برندی که فرایند خرید آنلاین را با آن انجام داده اید مطمئن باشید و بدانید که وابسته به چه شرکت و مجموعه‌ای است در نهایت این اطمینان را خواهید داشت که مرجعی رسمی برای ثبت شکایت احتمالی شما در صورت بروز نارضایتی از روند مشتری مداری و خرید وجود دارد.

کفش ملی نشانی با بیش از 60 سال سابقه حضور در صنعت کفش ایران است که علاوه بر حدود 240 شعبه فروشگاهی در سراسر کشور شرکت مرکزی آن نیز در کیلومتر 18 اتوبان فتح می تواند به عنوان پشتوانه ذهنی خریدار در خرید آنلاین پاسخگوی مشتریان باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.