اخبار و تازه ها, بلاگ

چگونه شلوار جین را با نیم بوت  ست کنیم؟

  از آبان کم کم  بازار نیم بوت ها داغ می شود و ست کردن آنها با استایل های مختلف  اهمیت بیشتری پیدا خواهد کرد .

به گزارش اداره برند و ارتباطات گروه صنعتی ملی یکی از ترکیب های جذاب در تیپ پاییزه پوشیدن شلوار جین و نیم بوت است.

شلوار جین و نیم بوت را می توان یک ترکیب جدایی ناپذیر نام برد، اما هر مدل نیم بوت در رنگ ها و پاشنه های مختلف نیاز دارد که با یک رنگ شلوار جین خاص ست شود.

اصولا شلوار جین انتخاب اول  خانم های جوان است و با انواع کفش ها آن را می پوشند در این  نوشتار قصد داریم شما را با روش های ست کردن انواع نیم بوت با شلوار جین آشنا کنیم.

نیم بوت یکی از ساده‌ترین کفش‌های موجود در بازار است؛ به توصیه کارشناسان مد، آن‌ها از پاییز تا بهار می‌توانند ظاهر شما را زیباتر کنند.

در آب و هواهای ناپایدار که پوشیدن بوت های بلند چندان مناسب نیستند، نیم بوتها فرشتگان نجات شما هستند. نیم بوت را می توانید با هر نوع شلوار جینی بپوشید. از جذب گرفته تا آزاد. کوچک ترین عضو خانواده بوت ها تنها بوتی است که آوردن شلوار به روی آن، از ظاهر زیبایش کم نمی ‌کند.

شلوار راسته را روی نیم بوت نیاورید

پیش از این که بخواهید مدل های متنوع پوشیدن بوت با شلوار جین را بررسی کنید، بهتر است چند قانون کلی را در نظر بگیرید :

اول اینکه درست است که پوشیدن شلوار جین و بوت دست ما را برای انواع مدل ها باز گذاشته است ولی شلوار چسبان یا راسته ی جین خود را روی بوت نیاورید.

دوم اینکه باید به قد شلواری که می پوشید توجه کنید. اگر وقتی آن را می پوشید پاچه ها تا روی زمین آمده است، شلوارتان خیلی بلند است.

بوت کات و نیم بوت

 درصورتی می توانید شلوار خود را روی نیم بوت بیاورید که شلوار جین شما بوت‌کات یا به اصطلاح دم‌پا‌گاد باشد.

قد شلوار بوت کات شما باید ۲ – ۳ سانت از زمین فاصله داشته باشد تا وقتی آن را روی بوت می پوشید، آن را بپوشاند. هرگز شلوار بوت کات خود را داخل بوت نکنید. همچنین رنگ های تیره تر این مدل شلوار مناسب تر هستند، چرا که شلوارهای بوت کات رنگ روشن پاها را بزرگ نشان می دهند.

نیم‌بوت و شلوار جین پسرانه

این مدل پوشیدن بوت با شلوار جین بسیار خوش استایل است. بوتی، یعنی مدلی از بوت که استخوان مچ را می پوشاند اما به ساق نمی رسد، برای این استایل مناسب است.

 با این شلواراگر بوت بلندتری به پا کنید، پاهایتان کوتاه به نظر می رسد.

بهترین مدل برای پوشیدن بوت با شلوار جین پسرانه این است که پاچه ی شلوار را به اندازه ۲ – ۳ سانتیمتر تا بزنید. دقت کنید که تای شما بزرگتر از ۲ سانتی متر نشود. فقط کافیست قسمت کمی از پای شما از بالای بوت بیرون باشد.

جین سیاه و نیم بوت

پوشیدن شلوار سیاه و بوت سیاه بسیار شیک است و برای هر موقعیت و مراسمی مناسب است. همچنین این ترکیب شما را لاغرتر و بلند قدتر نشان می دهد.

نیم‌ بوتهای مناسب فصل را از شعب کفش ملی سراسر کشور تهیه کنید یا با مراجعه به فروشگاه آنلاین کفش ملی به نشانی mellishoes.ir   آن را درب منزل تحویل بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.