اخبار و تازه ها, بلاگ

کفش های بهاره مناسب برای خانم‌ها کدامند؟

با پایان یافتن زمستان هوا رو به گرمی است و انتظار بارندگی هم کمتر می شود، به همين دليل بهتر است شما هم نوع کفش‌های خود را تغيير دهيد چرا که ديگر در کمتر نقاطی از کشور می توان کفش های کاملا بسته و بوت ها را پوشید و بايد به سراغ کفش های راحت تر و سبک برويم.

به گزارش اداره برند و ارتباطات گروه صنعتی ملی، اکنون که هوا رو به گرمی است، بهتر است کم کم  به ‌سراغ کفش‌هاي بهاری برويد .
بهار  زمان چندان مناسبی برای پوشيدن کفش های سنگين نيست. براي تحمل گرما و تناسب کفش با لباس‌های تقريباً خنک بهاری، معمولاً کفش‌هايی با کفی سبک يا نازک، رويه باز و پارچه‌های خنک انتخاب می‌شوند. افزون بر اينکه اين کفش‌ها در زمان استفاده به کنترل درجه‌ حرارت بدن کمک می‌کنند، ديدن آنها نيز احساس خنکی و سبکی در شما به وجود می‌آورد.
جنس کفش مناسب بهار
عموماً کفش‌هايی که از چرم نازک ساخته شده‌اند، پارچه‌های کتانی و يا مواد مصنوعی، انتخاب‌های خوبی برای کفش‌های بهاره و تابستانه هستند وحتی کفش‌های پارچه ای تخت يا کالج و بندی می‌تواند گزینه مناسبی برای بهار باشند و برای گردش بهاری و سرکار هم مناسب هستند.

کفش تخت ياکالج:
اين کفش را با خيال راحت می‌توانيد همه جا بپوشيد، از رفتن به سر کار گرفته تا خريد و مهمانی؛ اين کفش  اسپرت است و در عين حال خانمانه؛ پس لازم نيست نگران باشيد که حتما بايد اين کفش را با لباس‌های رسمی زنانه بپوشيد، با شلوار جين، تاپ اسپرت، شوميز، مانتوی رسمی، مانتوی راحتی، سارافون و حتی پيراهن نيز می‌توانيد اين کفش را بپوشيد.

کفش پاشنه بلند:
کفش‌های پاشنه بلند البته با فرم استاندارد، استايل بانوان را زيبا می کند. حال که هوا کم کم گرم می شود و امکان لغزنده بودن زمین کمتر است با کفش پاشنه بلند می توان به مهمانی و مجالس رفت، این کفش ها اگر پاشنه خیلی بلندی نداشته باشد در مصاحبه‌ی شغلی، جلسات کاری و غيره هم مناسب هستند؛ کفش رسمی پاشنه دار حالت باوقار و رسمی دارد که می‌توانيد هرجايی آن را بپوشيد.

پياده روی با کفش های مناسب بهار:
هوا که رو به گرما می‌رود امکان پياده روی هم بيشتر می‌شود و شما نياز يه يک کفش خوب راحت و سبک داريد.
کفش پیاده روی بهار می تواند رويه پارچه‌ای و کتان داشته باشد، به گونه ای که هوا از داخل آن به راحتی عبور کند. زيرا اگر هوا درون کفش گردش نداشته باشد پا دورن کفش عرق کرده و هم باعث بوی بد پا می‌شود و هم امکان دارد پای شما را دچار قارچ کند.
زيره کفش بايد استاندارد باشد و فشار ناشی از سختی زمين را به پا منتقل نکند تا پا دچار خستگی و درد نشود.
پاشنه کفش پیاده روی  نیز استاندارد خود را دارد، اگر کفش پیاده روی هیچ پاشنه ای نداشته باشد کف پا و ستون فقرات شما دچار آسيب می‌شود و اگر فرم پاشنه و زیره آن غير استاندارد باشد به کمر فشار وارد می کند. در صورتي که پاشنه کفش پياده روي از حد استاندارد بلندتر باشد، در زمان پياده روي امکان لغزش و پيچ خوردگی پا وجود خواهد داشت.
کفی کفش پياده روی بايد مانند تشک نرم باشد و اصلا پای شما را اذيت نکند.
یک نکته را هم در بیان مزیت خرید آنلاین کفش فراموش نکنید، ممکن است در زمان خريد حضوری کفش، شما  چند قدمی با آن راه بروید، کفش را انتخاب کرده حتی با آن تا خانه بروید اما دوباره که کفش را می‌پوشيد ببنید کفش پای شما را اذيت ميکند، این اتفاق ممکن است به این سبب باشد که یا در زمان مناسبی خرید نکرده باشید یا هنگام خرید جوراب مناسب به پا نداشته باشید و اگر این کفش را در محیط بیرون از بوتیک و خیابان نیز پوشیده باشید بدیهی است که فروشنده دیگر آن را برای شما تعویض نخواهد کرد.
پيشنهاد ما به شما اين است که اگر زمان مناسب برای انتخاب کفش ندارد حتما از فروشگاه آنلاین کفش ملی به نشانی mellishoes.ir خريد خود را انجام دهيد تا در صورت اندازه نبودن و يا نپسنديدن امکان برگردان کالا را داشته باشید  .

سعی کنید کفشی را که انتخاب می کنید ، تنها جنبه زيبایی نداشته باشد و کارایی آن را نیز در نظر بگیرید، يک کفش زیبا انتخاب کنيد که مناسب پای شما باشد و به پای شما آسیب وارد نکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.