اخبار و تازه ها, بلاگ

کفش یا بولدوزر؟ /چرا چکمه ها روز به روز بزرگتر می شوند؟

 نشان‌های تجاری ای  که کفش ها و چکمه های بزرگ تولید می کنند در بین مردان خوش‌پوش علاقه‌مند به کفش، به طرز فزاینده‌ای محبوب شده‌اند؛ اما نه  فقط به دلیل کاربردی بودن محصولاتشان؛ بلکه به دلیل اینکه کفش های بزرگ یا به اصطلاح بولدوزر می فروشند!

به گزارش اداره برند و ارتباطات گروه صنعتی ملی به نقل از وال‌استریت ژورنال ،بولدوزر،باید گفت که این نام بسیار مناسب این محصول است، چرا که این چکمه های بزرگ شبیه یک بیل مکانیکی  هستند. آج‌های نیش‌مانند آن به اندازه کافی شما را از زمین بلند می‌کند. ساق‌بلند و چرمی چکمه نیز از حدود قبلی فراتر رفته است و ساق پا را کامل می پوشاند.  قیمت این بولدوزر ها  حدود یک هزار و ۱۹۰ دلار است!.

چکمه لاستیکی یک هزار و ۳۵۰ دلاری هم هیولای دیگری است که  برای راه رفتن را به دنیای مد وارد شده است، آن هم با کفی‌های بسیار بزرگ.

اما در طراحی برخی از این چکمه‌ها اغراق می‌شود و درست مثل چکمه‌های فضانوردان، گویی برای راه رفتن روی زمین طراحی نشده‌اند و مناسب مریخ‌اند!

یکی از کارشناسان صنعت مد مردان  در این باره می گوید: «افرادی که کفش‌های این سبکی می‌خرند، می‌خواهند به چشم بیایند. درحقیقت ما به سمتی حرکت کرده‌ایم که کفش‌های چشمگیر بیشتری داشته باشیم.»

مدل چکمه‌های مردانه  سربازی هم قدمتی طولانی دارند؛

اگر شما هم از آن دسته از آقایانی هستید که طرفدار کفش ها و چکمه های بزرگ هستید  کفش ملی پیشنهادهای  جالب توجهی با قیمت هایی بسیار مناسب تر از نمونه‌های خارجی برای شما  دارد که می توانید با مراجعه به شعب کفش ملی سراسر کشور آن‌ها را تهیه کنید یا از طریق  فروشگاه آنلاین کفش ملی به نشانی mellishoes.ir آنها را سفارش دهید و به آسانی درب منزل تحویل بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.