کاربران عزیز می‌‌توانند سفارش خود را در تمامی روزهای هفته و در هر ساعت از شبانه روز ثبت نمایند.
سفارش­‌های ثبت شده در روزهای کاری (شنبه تا چهارشنبه) از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ ظهر همان روز ارسال خواهد شد و پس از ساعت ۱۲ در روز بعد ارسال می گردد.
سفارش­‌های ثبت شده در روزهای تعطیل (پنج شنبه و جمعه و تعطیلات رسمی) در اولین روز کاری پس از تعطیلات بررسی و ارسال می‌‌گردند.

چنان­چه موجودی محصولی در کفش ملی به اتمام برسد، حتی پس از ثبت سفارش مشتری، کفش ملی حق لغو سفارش را برای خود محفوظ می­‌داند. در این صورت مشتری می‌­تواند محصول دیگری را جایگزین و ثبت سفارش مجدد نماید. اگر مشتری تمایل به ثبت سفارش مجدد نداشته باشد مبلغ پرداخت شده حداقل 7 روز کاری به حساب مشتری واریز می‌گردد.
برای ارائه بهترین خدمات، کفش ملی نهایت تلاش خود را خواهد نمود. در این راستا از مشتریان عزیز خواهشمند است در تکمیل اطلاعات پروفایل شخصی خود دقت نمایند زیرا ورود اطلاعات ناقص و یا نادرست پیگیری و تحویل سفارشات را ناممکن می­‌سازد. مشتریان عزیز در صورت تمایل می­‌توانند شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش خود با ذکر نام، آدرس و تلفن شخص مذکور معرفی نمایند.

زمان ارسال سفارش

شهر تهران

سفارش‌ها روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 12 تا 20 توزیع می‌گردد. روزهای پنج شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی هیچ سفارشی ارسال نمی‌گردد.

محصولات حراجی فقط روزهای چهارشنبه ارسال می شود.
محدوده ارسال در شهر تهران بوسیله تیم توزیع کفش ملی انجام می شود. سفارش‌های خارج از محدوده شهری (اعم از شهرستان های تهران و سایر استان ها) از طریق پست پیشتاز ارسال خواهند شد.
سایر شهرها
ارسال سفارش در روزهای کاری، یک روز پس از ثبت سفارش و از طریق پست پیشتاز شرکت پست جمهوری اسلامی ایران صورت می‌پذیرد. زمان تحویل سفارش با توجه به بعد مسافت ۳ تا ۷ روز کاری خواهد بود.

هزینه ارسال سفارش

سفارش‌های بیش از  270 هزار تومان در شهر تهران و سایر شهرها به صورت رایگان ارسال خواهند شد و هزینه ارسال سفارش‌های کمتر از 270 هزار تومان مبلغ ثابت 25 هزار تومان خواهد بود.