7 روز ضمانت بازگشت کالا

آرامش خاطر مشتریان از خرید خود از مهمترین اولویت‌های فروشگاه اینترنتی کفش ملی می‌باشد. در همین راستا این مجموعه تمام تلاش خود را بکار گرفته تا اطلاعات دقیقی از محصولات در سایت قرار داده شود تا مشتریان بتوانند با آگاهی کامل اقدام به خرید نمایند. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید قصد بازگشت و یا تعویض کالای خریداری شده را داشته باشند که در این راستا کفش ملی ضمانت 7 روزه جهت بازگرداندن کالا را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد که محاسبه این بازه به این صورت است: 7 روز از زمان تحویل کالا به مشتری تا اخذ محصول ارجاعی توسط کفش ملی.

بازگشت و یا تعویض کالا چه دلایلی می‌تواند داشته باشد؟

– مناسب نبودن سایز محصول دریافتی: مشتریان گرامی می‌توانند از راهنمای سایز محصولات جهت انتخاب بهتر استفاده نمایند با این حال در صورت نامناسب بودن سایز می‌توانند براحتی آن را تعویض نمایند.

– عدم مطابقت محصول سفارش داده شده با محصول دریافتی: در صورت داشتن این مشکل با اعلام آن به واحد خدمات پس از فروش جهت بازگشت محصول راهنمایی خواهید شد. ( تا 24 ساعت بعد از تحویل باید اطلاع داده شود)

– وجود نقص و ایراد در کالای خریداری شده: در صورتی که کالای دریافتی دارای نقص و ایراد، از جمله پارگی، زدگی، شکستگی و… (ضایعات) باشد با اعلام آن به واحد خدمات پس از فروش جهت بازگشت راهنمایی خواهید شد. در نظر داشته باشید که ایراد وارده بعلت استفاده نادرست از کالا جز شرایط ذکر شده نمی باشد.
-در نظر داشته باشید فاکتور ثبت شده شما یک بار قابلیت تعویض دارد، لذا دقت کافی در هنگام خرید تعویضی تان داشته باشید.

کالاهای قابل بازگشت و یا تعویض به هنگام ارسال باید دارای چه شرایطی باشند؟

– کالاهایی که در دسته بندی محصولات حراجی هستند شامل تعویض با محصول دیگر، مرجوعی و گارانتی نمی شوند.

– در زمان مرجوع کردن کالای خریداری شده، مطمئن شوید که کالا را در بسته بندی ویژه خود ( همان گونه که دریافت کرده اید)، و جعبه خود کفش ملی قرار داده اید.

– ایراد ظاهری در کالا بوجود نیامده باشد و در حالت نو باقی مانده باشد.

کف کفش تمیز و سالم باشد همچنین روی کفش خط خوردگی و تاشدگی نباشد و داخل آن بوی تازگی کفش را بدهد.

کلیه موارد فوق باید به تایید کارشناس کنترل کیفیت و سلامت کالا در فروشگاه اینترنتی کفش ملی برسد و در صورت تایید کالا قابلیت بازگشت و یا تعویض را خواهد داشت.

کالاهای قابل بازگشت و یا تعویض را چگونه ارسال کنیم؟

مشتریان عزیز در صورتی که قصد بازگشت و یا تعویض کالایی را دارید با خدمات پس از فروش کفش ملی تماس گرفته و آن را اعلام نمایید تا در صورت داشتن شرایط جهت ارسال کالا راهنمایی شوید.

*لطفا از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش کفش ملی خودداری فرمایید.

– مشتریان محترم بعد از تاییدیه بازگرداندن کالا توسط کارشناسان فروش اینترنتی کفش ملی، از طریق پست پیشتاز اقدام به ارسال کالا (پس کرایه) نمایید.

توجه: زمان در نظر گرفته شده برای تعویض کالا 7 روز (حتی روزهای تعطیل) است که محاسبه این بازه به این صورت است : 7 روز از زمان تحویل کالا به مشتری تا اخذ محصول ارجاعی توسط کفش ملی.

پس چنان چه قصد تعویض دارید، در حداقل زمان ممکن پس از دریافت کالا اقدام نمایید تا این روال بدون هیچ گونه مشکلی، برای شما انجام شود.

کالای خود را به چه آدرسی ارسال کنیم؟

آدرس : تهران –  کیلومتر 18 اتوبان فتح، ورودی سازه گستر سایپا، شرکت کفش ملی، صندوق پستی 3114836838

شماره تماس: 02146076907 | 02146076912

ساعت پاسخگویی روزهای شنبه تا چهارشنبه 8 الی 15

بعد از ارسال کالا چه اتفاقی خواهد افتاد؟

بعد از دریافت کالا توسط کفش ملی، کارشناسان، کنترل کیفیت و سلامت کالای ارسالی را مورد بررسی قرار داده و در صورت داشتن شرایط لازم بخش کنترل کیفی پس از بررسی محصول در اولین فرصت با مشتری تماس گرفته و جهت تعویض و یا بازگشت آن راهنمایی‌های لازم را ارائه می‌دهند.

– در صورتی که مشتریان محترم قصد تعویض کالا (فقط سایز) را داشته باشند، با نزدیک ترین فروشگاه کفش ملی به مشتری هماهنگ شده تا تعویض صورت پذیرد.

– در صورتی که مشتریان درخواست بازگشت وجه را داشته باشند بعد از بررسی کالا توسط واحد کنترل کیفیت و سلامت کفش ملی، ظرف  حداقل 7 روز کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد . (در نظر داشته باشید که در این صورت هزینه ارسال از مبلغ کل کسر خواهد شد.)

– به هیچ عنوان امکان رزرو محصول در پروسه ی تعویض وجود ندارد و محصولات تعویضی به قیمت روز محاسبه خواهند شد.

– روال تعویض در حداقل زمان ممکن انجام خواهد شد اما هیچ تعهدی در مقابل انجام یک روزه یا دو روزه تعویضی‌ها انجام نمی پذیرد.

– در صورت بازگشت کالا، هزینه رفت و برگشت بر عهده مشتری خواهد بود.